09195646401

خدارا سپاسگزاریم که مجموعه مارا برای خرید انتخاب کرده اید.

شما وارد سایت یک مجموعه‌ی عمده فروشی و مرکز پخش لوازم خانگی خوش نام ، عضو قدیمی، رسمی و فعال اتحادیه صنف لوازم خانگی تهران شده اید.

با آرامش خاطر خرید کنید، ما هم به شما اطمینان خاطر می‌دهیم که رضایت کامل شما را از نظر قیمت و  کیفیت اجناس خود فراهم سازیم.

مجموعه ما از سال 1375 در بازار بزرگ بلور فروشان شوش تهران، پاساژ شهرداری، با رویکرد عمده فروشی و مرکز پخش، تحت عنوان فروشگاه کشاورز، فعالیت خود را آغاز نمود و همواره به عنوان یک مرکز پخشِ موفق و بنکدار خوش نام ، بین همکاران و مشتریان خود مطرح بوده است.

اینک با توجه به گسترش فروش در فضای مجازی و تقاضای مکرر مشتریان عزیزمان در سراسر کشور، برآن شدیم با همان رویکرد عمده فروشی وارد عرصه فروش در فضای مجازی شویم و با استعانت و توسل به نام نامی حضرت زهرای مرضیه( سلام الله علیها ) تحت عنوان “فدک جهاز “ کالای خود را به قیمت (نزدیک) عمده فروشی طبق لیست کارخانجات و شرکت های سازنده، به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسانیم‌.

متقابلااز شما مشتریان جدیدالورود در سراسر کشور، انتظار داریم در صورت رضایتِ کامل از قیمت و کیفیت کالاهای ما، این مرکز پخش را به دوستان و عزیزان خود معرفی فرمائید.

  شب و روزتان خدایی، و در پناه امام زمان(عج)...

                                                                                                                            مدیریت مرکز پخش " فدک جهاز "

                                                                                                                                                           حسین کشاورز